2124642

Ваша IP адреса: 3.138.33.178
Серверско време: 2024-04-26 21:28:03

Успех наших ученика на XXIII Републичком такмичењу саобраћајних школа

На овогодишњем XXIII Републичком такмичењу средњих саобраћајних школа ученици наше школе под менторством професора Далибора Стојанова остварили су значајне резултате. Такмичење је одржано у Tехничкој школи у Пироту од 22. до 24. априла и састојало из два дела: прво део је био теоретски док је други део такмичења (другог дана) био практичан и одвијао се на специјализованим полигонима. У овом захтевном такмичењу учествовао је велики број ученика који су се такмичили у три дисциплине: возач моторног возила Б категорије, возач моторног возила Ц категорије и техничар друмског саобраћаја.

У дисциплини возач моторних возила Б категорије, образовни профил техничар друмског саобраћаја, наши ученици су постигли следеће резултате у појединичном пласману: Звездан Миљковић III/3освојио је 3. место и добио бронзану медаљу а Јован Ђекић III/3  освојио је 18. место. Као такмичарски пар њих двојица су освојили 4. место. У овој такмичарској дисциплини конкуренција је била оштра, учествовало је 52 ученика из 26 школа.

У дисциплини возач моторних возила Ц категорије, од 26 ученика из 13 школа, наши ученици образовног профила возач моторних возила, постигли су следеће резултате у појединичном пласману: Бранко Угреновић III/4 освојио је 6. место и Стефан Михајловић 8. место.

У пласману у паровима ови ученици су освојили 3. место и добили пехар.

Нисте регистровани, не можете оставити коментар.